SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Projede kaç bağımsız bölüm var?

Çeşitli tip ve büyüklüklerde toplamda 546 adet ünite bulunmaktadır.

2. Devre mülklerin teslim ve dekorasyon standardı nedir?

Devre mülk kullanıcılarının ihtiyacına uygun bir şekilde; tefrişatı 1. Sınıf yerli ve yabancı hareketli mobilya, beyaz eşya, TV, mutfak ve banyo gereçleri ile tamamlanmış bir şekilde teslim edilecektir.

3. Evlerdeki dekorasyon malzemeleri kaç yılda bir değişecek?

Sinpaş Kızılbük Wellness Resort’te tüm dekorasyon unsurları ve malzeme seçimleri devre mülk çoklu kullanımına uygun olarak dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilmiş olup, işletme tarafından evlerin kontrolü periyodik olarak yapılacaktır. Bu kontroller sonucunda gerekli görülmesi halinde tadilat ve yenilemeler yapılacaktır. Bununla birlikte satış sözleşmesinde belirtildiği üzere her 7 yılda bir kapsamlı tadilat ve yenilenmeler yapılacaktır.

4. Tesise gelirken ne getirmeliyim?

Tesisimize gelirken sadece kişisel eşyalarınızı içeren valizinizi almanız yeterlidir. Daireler en ince ayrıntısına kadar günlük ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır.

5. Housekeeping hizmeti var mı? Ücreti mukabilinde her gün alabilir miyim?

Sinpaş Kızılbük Wellness Resort’ü benzer tüm devre mülk projelerinden ayıran 5 yıldızlı Tatil standartları sunan en önemli özelliklerinden birisi, kullanıcılarına sunduğu House Keeping hizmetidir. Böylece Kızılbük misafirlerinin odaları 3 günde bir temizlenmekte, havluları ve buklet takımı yenilenmektedir. Dileyen devre sahiplerimiz bedeli karşılığında bu hizmetleri daha sık alabilirler.

6.Devre mülk ücretinin dışında karşıma ne gibi masraflar çıkacak?

Sinpaş Kızılbük Wellness Resort’ten alım yapan tüm müşterilerimiz diğer tüm Sinpaş projelerinde olduğu üzere gayrimenkul teslim zamanında KDV ve paylarına düşen tapu harçlarından sorumlu olup, bunun dışında tesisin faaliyeti için gerekli aidat ve enerji masraflarını kullandıkları nispette ödeyeceklerdir.

7. Wellness tesisinizde ücretli - ücretsiz hizmetleriniz nelerdir?

Wellness hizmeti uzmanlar tarafında verileceğinden ücretsiz hizmet olmayıp ücretli olarak alabileceğiniz hizmetler;

Egzersiz
Denge ve Koordinasyon egzersizleri, Fizik tedavi, Yüzme rehabilitasyon, Pilates rehabilitasyon, Germe (stretchıng) uygulamaları

Güzellik
Cilt bakımı, Cilt gençleştirme, Lazer tedavi, Mezoterapi cilt yenileme , Botoks, Prp cilt gençleştirme , Kimyasal Peelıng, El – Ayak bakımı, Saç bakımı

Beslenme
Besin ve beslenme analizi, bazal metabolizma hızı ölçümü, vücut kompozisyon bileşim ölçümü

Yenilenme
Detoks , Antı agıng, Şelasyon / Sigara bırakma, Oksidatif stres tedavisi

8. Thermal tesisinizde ücretli - ücretsiz hizmetleriniz nelerdir?

Ücretsiz kullanımlar
Termal havuzlar, Klasik türk hamamı, Buhar odaları, Sauna, Tuz odaları, Sıcak taş yataklar, Macera duşları, Buz çeşmeleri, Jakuziler

Ücretli kullanımlar
Talassoterapi, Masaj ve terapi, Tesimizde çocuklar için kapalı ve açık olmak üzere her yaş aralığına uygun oyun alanları ve aktiviteler mevcuttur.

9. Spor aktiviteleriniz nelerdir?

Su & Macera Parkı (Açık Alan)
Dev Su Kaydırağı, Zıplıne, Macera Parkuru, Dev Salıncak, Ağ Parkuru, Trambolin, Bisiklet Parkuru

Kıds Club 3-8 Yaş (Kapalı Alan)
Oyun Evleri, Partı Evi, Atölyeler, Top Havuzu, Konuşan Ağaç

Playland 8 Ve Üstü Yaş Grupları (Kapalı Alan)
Oyun Konsolları, Bowlıng, Trambolin, Langırt, 3D Simülasyon Araçları, Tırmanma Duvarı

10. Çocuk, bebek bakım hizmeti alabiliyor muyuz?

Tesisimizde dileyen devre sahiplerimizin çocuk ve bebekleri için özel tasarlanmış çocuk – bebek kulüplerinde bakım hizmeti verilecektir.

11. Hasta bakım hizmeti alabiliyor muyuz?

Hastalara dönük hizmetler tıbbi – medical hizmetler kapsamındadır, tesisimizde bu yönde bir hizmet kapsamı bulunmamaktadır.

12. Tesise evcil hayvan getirebiliyor muyuz?

Sinpaş Kızılbük Wellness Resort’e evcil hayvan kabul edilmemektedir.

13. Plajların özellikleri nelerdir?

Kızıl Kum Plajı: Kızılbük Koyu’nun adını aldığı kızıl kumlardan oluşan bu plaj, Ege’nin en güzel koylarından birinde yer almaktadır. Kızıl Kum Plajı muhafazakar konseptle düzenlenmiştir.
Beyaz Kum Plajı: Adını aldığı incecik beyaz kumlardan oluşan Beyaz Kum Plajı muhafazakar konsepte uygun bir şekilde her bir ferdinin kullanımına yönelik düzenlenmiştir.
Kadınlar Koyu: Sadece kadınların kullanımı için ayrılmıştır ve hem kara hem de deniz üzerinden ulaşabilecektir. Yeme içme alanları, Mescit, kreş ve çocuklara özel kum havuzu da koy içerisinde yer alacaktır.

14. Satın aldığım devre mülkü kullanmak istemediğimde veya gelemediğimde kiraya verebiliyor muyum?

Sahip olduğunuz devre mülkü kendiniz kiraya verebileceğiniz gibi -İşletmeyi bu konuyla ilgili haberdar etmek üzere- dilerseniz de İşletme devre mülkünüzü sizin adınıza kiraya verebilecektir.

15. Gelemeyeceğimi önceden haber vermediğimde neler oluyor?

Devre mülk kullanımınız bir tarih aralığına bağlı olduğundan, o yıl sahip olduğunuz devre hakkını kullanmamış olursunuz. Bu durum sonraki yıllardaki kullanımınızı etkilememektedir.

16. Sahip olduğum devre mülkü, bana ait olan dönemlerde benim yerime başka biri kullanılabilir mi? Kullanılacaksa, izlemem gereken bir prosedür var mı?

Evet kullanılabilir. İşletme yönetimi ile kalacak kişilerin bilgilerini paylaşarak, önceden bilgi vermelisiniz.

17. Sahip olduğum devre tarihlerini, farklı devre tarihleri ile değiştirebiliyor muyum ? Değişiklik şartları nedir?

Evet. Tesis rezervasyon durumuna ve devre tarihinize göre değişim imkanı sağlanacaktır. Değişiklik yapılmak istenen tarih ve tipe göre bir miktar ekstra değişim bedeli söz konusu olabilir.

18. Projenin yatırım değeri nedir? Bölgeye katkısı ne olacak?

Kızılbük Wellness Resort kapsamında yapılacak Termal Spa yatırımı bölgenin turizm sezonunun uzatılmasına, termal yatırımlarının arttırılmasına, bölgenin 4 mevsim tercih edilen bir destinasyon olmasına ciddi katkı sağlayacaktır. Bunun yanında Marmaris bölgesi bugüne kadar global otel zincirleri tarafından tercih edilmemiş olup bu yatırımla ilk defa global bir otel zinciri, marka karmasındaki 5 yıldızlı formatı ile bu proje bünyesinde yer alacaktır. Yine bölgenin ilk kapsamlı Kongre Merkezi bu proje kapsamında hayata geçirilecektir. Kongre turizmi yine yaz sezonu dışında kalan dönemlerde bölgeye ciddi miktarda nitelikli ziyaretçi akışını sağlayacak bir unsurdur.

Kızılbük Wellness Resort,
Bölgenin ilk nitelikli termal – kaplıca tesisi.
12 ay hizmet verecek nitelikli ilk turizm tesisi.
Marmaris’in ilk Kongre Merkezi, sağlık turizmine hizmet verecek bölgenin ilk nitelikli tesisidir.

19. 7 günlük devre satın aldığımızda nasıl tapu sahibi olacağız?

Satış sistemimiz yasanın belirlediği çerçevede düzenlenmiş olup, her bir bağımsız bölüm 24 ana dönem ve 48 paya bölünmüştür. Dolayısıyla bir devre mülk tapusu 2 ortağa pay edilecektir. Bu sayede müşterilerimiz 1 Haftalık Dönem de tercih edebileceklerdir. Satın aldığı devre tarihi hem satış sözleşmesine hem de tapuya şerh edilecek yönetim planına işlenecektir.

20. Kaparo ile devre mülk ayırabiliyor muyuz?

Bir devre/ünite asgari 1.000 TL kaparo karşılığında rezerve edilebiliyor ve bu rezervasyon işlemi için 3 gün süre tanınıyor, 3 gün içinde sözleşmenin imzalanması zorunlu olup; aksi durumda rezervasyon tek taraflı sona erdiriliyor.

21. Ödeme seçenekleri nelerdir?

Sinpaş Kızılbük Wellness Resort Projesi her bütçe ve kesime uygun olacak şekilde banka kredili ve şirket bünyesinde vade opsiyonları sunmaktadır.

Ticari İletişim İzni hakkında bilgilendirme

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca bu izin ile birlikte, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli hizmet ve ürün grupları hakkında bilgi verebilmek ve bunlara ilişin olarak çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzeri amaçlı her türlü elektronik iletişimin kısa mesaj (SMS), görüntülü ve sesli mesaj (MMS), elektronik posta, mektup, telefon, çağrı merkezi, otomatik arama ile whatsapp ve benzeri internet uygulamaları üzerinden elektronik iletişim aracı ile sağlanması amacıyla saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik hizmet sağlayıcılarımızla paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Mersis No: 0-7710-3054-3200013
Tel No:2123102700
Adres: Dikilitaş mah. Yenidoğan sok. No:36
34349 Beşiktaş, İstanbul

İzninizi iptal etmek için ücretsiz olarak; KIZILBUK yazıp 3172 SMS gönderebilirsiniz ya da [email protected] adresine mail atabilir veya 4441974 Nolu telefonu arayabilirsiniz.

SİNPAŞ GYO
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ


Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir. Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (kısaca Kızılbük GYO) ve Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından birlikte toplanacak ve aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği

Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi - Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Kişisel verileriniz; Kızılbük GYO ve Sinpaş tarafından birlikte toplanır; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir ve korunur. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. Kızılbük GYO kişisel verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, Kızılbük GYO ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan (Kızılbük GYO’nun merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir. Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız

Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

• Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,

• Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

• Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

• Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• KVK Kanunu’nun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

• Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.sinpas.com.tr adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını SİNPAŞ GYO Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben “Dikilitaş Mah. Yenidoğan Sok. Sinpaş Plaza No:36 Dikilitaş-Beşiktaş/İSTANBUL ” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Veri Sahibi İletişim Yolları :

e) E-Posta Başvurusu

[email protected] veya KEP adresi [email protected]